Talep Formu

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurun, size dönüş yapalım.

0%

Kurumsal

Ateşler Kimyevi maddeler, kendi öz sermayesiyle Yüzey Kaplama Kimyasalları Satışı ve satış sonrası teknik desteği alanında hizmet vermek üzere 2012 yılında Konya'da kurulmuştur. Kısa bir süre içinde bölgenin Metal Kimyasalları grubundaki ihtiyaçlarını karşılayan lider firması konumuna gelmiştir.

Kurulduğu andan itibaren, gerek kaliteden ödün vermeyen müşteri odaklı politikaları gerek minimum kar maksimum hizmet anlayışı sayesinde hızla bölgesinde çalışmakta olduğu diğer ürün gruplarında da kendisini kanıtlayıp lider konuma yükselmiştir.

Kaplamacılar Sanayinde 2.500 m2 kapalı 500m2 açık olmak üzere toplam 3.000 m2 alanda:

METAL KAPLAMA VE YÜZEY KİMYASALLARI
TARIM KİMYASALLARI
SOLVENTLER
GIDA KATKI KİMYASALLARI
DETERJAN VE KOZMETİK KİMYASALLARI
ürün gruplarında müşterilerine hizmetlerini sürdürmektedir.

Misyonumuz
Ürünlerimiz , çözümlerimiz, hizmetlerimizle sağladığımız güven ve iş ahlakımızla, müşterilerimizin ilk tercihi olarak sürekli gelişen ve değer yaratan bir şirket olmak.

Vizyonumuz
Ateşler Kimyevi Maddeler olarak; çalışmalarımızla birlikte, ürün ve hizmet kalitesinin yanı sıra, çalışma yöntem ve değerleriyle de sürekli fayda sağlayarak kalite ve güvenin sembolü olacak bir kurum olmayı amaçlıyoruz. Sürdürebilir gelişimi ile dünya pazarına hitap eden bir firma olmayı hedefliyoruz.

Kalite Politikamız
Ateşler Kimyevi Market, hitap ettiği sektörlerdeki müşterilerinin, ihtiyaç ve taleplerine göre tespit edilen ürün kalitelerinde ve/veya standart kalitelerde mamuller sunarak, sanayicilerimize hizmet etmektedir. Sistemin bütünlüğünde Toplam Kalite anlayışı ile yola çıkarak, bu doğrultuda; Müşterilerin ihtiyaçlarını tam olarak tespit etmek, ihtiyaçlarını ( kalite yönünden ) eksiksiz olarak karşılayacak kaliteli ve güvenilir ürünleri sunarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak, Standartlara uygun, çevre ve insan sağlığı yasaları ile uyumlu, düşük maliyetli, kaliteli ürün elde etmek, Zamanında teslim ve satış sonrası hizmetlerin sürekliliğini sağlamak, İş sağlığı ve güvenliği gereklerine uyarak çalışanlara ve tedarikçilere sağlıklı ve emniyetli bir çalışma onamı sağlamak, Personelin sürekli eğitimi, kaliteye tanı katılımı ve motivasyonunu arttırmak, Üst yönetim tarafından sistem performansını gözden geçirilmesini ve verimliliğin sürekliliğini sağlamak, Teknolojik gelişmeleri ve tedarikçi performanslarını takip etmek, Üretim ve destek süreçlerinin her aşamasında tüm çalışanların katılımı ile sistemin etkinliği ve geliştirilmesi yönünde sürekli iyileştirme faaliyetlerinde bulunmak,

İletişim
İletişime Geçin

Bizimle iletişime geçin.

İletişim Formu

İletişim Bilgileri

Adres

Fevzi Çakmak Mah. 10768 Sk. C Blok No: 4/B Karatay/Konya/TÜRKİYE